O firmie

Hair Partners / Rokoko to firma rodzinna, którą założono w roku 1999. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się samym sercu Polski, a więc w Warszawie. To właśnie tam położyliśmy podwaliny pod wielopokoleniową firmę perukarską nieprzerwanie oferującą swoim klientom niespotykaną dotąd jakość obsługi oraz produkty z najwyższej półki.
Mimo, że rozpoczynaliśmy naszą przygodę w branży właśnie od Warszawy, bowiem pierwszy z salonów perukarskich Rokoko powstał na malowniczej Pradze, to nasza przygoda w żadnym wypadku się tam nie zakończyła. Dzięki stale zdobywanemu doświadczeniu, poszerzanemu asortymentowi dostępnych produktów flagowych, akcesoriów do nich oraz cieszących się doskonała renomą kosmetyków pielęgnacyjnych oraz środków medycznych, nasz zakład szybko się rozrósł, a jeden salon na przestrzeni kilku lat udało się nam przekształcić w sprawnie działającą sieć, która to swoim zasięgiem obejmuje niemalże całe terytorium Rzeczypospolitej.

Peruki to dla nas nie tylko codzienna praca, ale także prawdziwa, niegasnąca pasja. To właśnie ona zmotywowała nas do przygotowania dla naszych klientów zmagających się z różnorakimi problemami z włosami dedykowanych kolekcji peruk powstających na bazie syntetycznych włókien doskonałej jakości. Obecnie są to serie: Beaute de FemmeHair Secret i Hair2Be, Hair Diamonds. Nie poprzestajemy jednakże wyłącznie na nich, jako że nieprzerwanie staramy się poszerzać portfolio oferowanych klientom produktów.

To jednakże nie koniec nowości, w naszym katalogu zawitały bowiem światowej klasy peruki Queen of Nature. Dlaczego są one tak wyjątkowe i warte uwagi? Odpowiedź jest prosta – są to produkty w pełni naturalne, które to wykonano dodatkowo z włosa odmiany słowiańskiej, którego przed przytwierdzeniem do bazy nie poddano jakimkolwiek dodatkowym zabiegom stylizacyjnym czy też konserwacyjnym. Jest to więc gwarancja zapierającego dech w piersiach wyglądu, ponadprzeciętnej żywotności i maksymalnego komfortu.

Niedawno wzbogaciliśmy je o kolekcję gustownych i niezwykle modnych turbanów, które to nie tylko ochronią Państwa głowę, system uzupełnień przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, ale także sprawią, że będą Państwo wyglądać zjawiskowo i będą Państwo przyciągać zazdrosny wzrok znajomych, rodziny i przyjaciół!

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych 12 salonów, które to mieszczą się w największych miastach Polski, a więc: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Bydgoszczy, Katowicach, Białymstoku, Lublinie oraz Olsztynie.

Niemalże od razu po przekroczeniu progu naszego salonu, profesjonaliści przedstawią Państwu bogaty katalog dostępnych obecnie produktów, z którego będą Państwo mogli wybrać wymarzoną perukę – zarówno wykonaną z naturalnego włosia jak i przygotowaną na bazie włókien sztucznych. Z przyjemnością informujemy, że w chwili obecnej liczba dostępnych systemów przekroczyła aż 5 tysięcy, a więc jesteśmy wręcz przekonani, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Nabyty produkt uzupełnić można dodatkowo o gustowne akcesoria, turbany czy też kosmetyki.